Typy bukmacherskie PKO Ekstraklasa 2019/20

Typy bukmacherskie PKO Ekstraklasa 2019/20

PKO Ekstraklasa przekroczyła półmetek. Wobec tego coraz więcej wiadomo w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Kto zdaniem ekspertów ma szansę na zdobycie tytułu Mistrza Polski oraz jakie są typy bukmacherskie? To wszystko staramy się wyjaśnić w naszym artykule. Zapraszamy do lektury.

Typy bukmacherskie PKO Ekstraklasa

Legalni bukmacherzy przyjmują zakłady na rozgrywki PKO Ekstraklasy w sezonie 2019/20. Ich zdaniem, wśród ekip, które wymieniano w sezonie, jako faworytów do Mistrzostwa Polski, w poważnej grze została już tylko Legia Warszawa. Lech Poznań ma dołek formy, a Piast Gliwice raczej nie jest postrzegany jako ekipa, która obroniłaby sensacyjnie zdobyty przed rokiem tytuł mistrzowski. Kto wie, czy jednak Waldemar Fornalik i spółka nie zaskoczą ponownie całego, piłkarskiego świata? Wszak PKO Ekstraklasa bywa przewrotna.

Po przekroczeniu półmetka sezonu mamy już jedną niespodziankę, jaką jest to, że Śląsk Wrocław jest liderem tabeli. Typy bukmacherskie na ekipę z Dolnego Śląska przed sezonem były jasne i raczej oscylowały w grupę spadkową, gdzie Śląsk kończył ostatnie cztery sezony. Teraz jednak ekipa ze Stolicy tego województwa zaskoczyła i przewodzi tabeli PKO Ekstraklasy 2019/20. Na drugim miejscu plasuje się Cracovia. W przypadku podopiecznych Michała Probierza, “Pasy” już w poprzednim sezonie zgłaszały ambicje do walki o najwyższe cele. Podium zamyka wspomniana na wstępie artykułu Legia Warszawa.

Kto spadnie z ligi w sezonie 2019/20?

PKO Ekstraklasa 2019/20 to nie tylko walka o mistrzostwo Polski, ale także o utrzymanie. Typy bukmacherskie w tej kwestii przed sezonem były jasne – ŁKS Łódź, Arka Gdynia, Wisła Kraków i Raków Częstochowa. Pierwsza trójka się sprawdziła, bo ona bowiem teraz okupuje trzy ostatnie miejsca w tabeli. Wisła ma nie tylko problemy z wynikami, ale tez kolejne kłopoty finansowe. ŁKS Łódź to beniaminek, który, podobnie, jak Raków miał mieć ciężko od początku sezonu PKO Ekstraklasy. Raków odnalazł się jednak lepiej. Arka rokrocznie przyzwyczaiła nas do gry w strefie spadkowej.

Wśród legalnych bukmacherów, którzy zaprezentowali swoje typy bukmacherskie na sezon 2019/20 PKO Ekstraklasa jest między innymi Fortuna, jeden z najstarszych zakładów wzajemnych w Polsce.

Czy rzeczywiście szykuje nam się kolejny sezon z niespodzianką? I wielkim, Legii Warszawa, Lechowi Poznań, czy Lechii Gdańsk utrze nosa tym razem Śląsk lub Cracovia? Byłaby to z pewnością sensacja na miarę tego, co przed rokiem wyczynił Piast Gliwice, pod czujnym okiem Waldemara Fornalika.

Relevant news