STS | Opinie graczy i recenzja

STS Opinie
12 ocen
Bonus na start

100% do 1200 zł, Freebet 30 zł, Cashback 30 zł

Ocena
 • Bonusy i promocje bukmacherskie: ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Oferta zdarzeń: ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Kursy bukmacherskie: ⭐⭐⭐⭐
 • Aplikacja mobilna: ⭐⭐⭐⭐⭐
Sprawdź! Sprawdź!

Jesteś zapewne ciekawy, jak prezentują się w przypadku najpopularniejszego bukmachera – STS opinie jego graczy. Sprawdź zatem nasz artykuł, gdzie publikujemy zarówno mocne, jak i słabe strony tych zakładów bukmacherskich. Nie ma co owijać w bawełnę – każdy bukmacher posiada plusy oraz minusy. Tyle słowem wstępu, a teraz przejdźmy do konkretów.

Jakie ma STS opinie wśród graczy?

STS to bukmacher, który ma największe wpływy na polskim rynku hazardowym. Pokazują to rokrocznie badania branży. STS posiada największą liczbę aktywnych graczy, a także największe przychody. Nie bez znaczenia jest także fakt, że marka ta rozpoczęła europejską ekspansję, czy zatrudniła tak znanych ambasadorów, jak Martin Schmitt, czy Peter Schmeichel. Jakie jednak STS ma opinie wśród swoich graczy?

Plusy i Minusy
 • Powitalny hat-trick (bonus od depozytu, darmowy zakład, zakład bez ryzyka)
 • Szeroka oferta dostępnych zakładów bukmacherskich (sport, sporty wirtualne, esport, rozrywka)
 • Funkcjonalna i intuicyjna aplikacja STS (iOS, Android)
 • Niekiedy wysokie marże na zdarzenia bukmacherskie
 • Brak dedykowanej promocji dla użytkowników aplikacji mobilnej
 • Brak aplikacji bukmacherskiej na system Windows Phone

Przede wszystkim przeglądając fora internetowe o bukmacherce natknęliśmy się, że STS chwalony jest za bonusy, szeroką ofertę zakładów, a także niejednokrotnie spotkaliśmy się z opiniami, że bukmacher ten posiada najlepszą aplikację mobilną na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Gracze niekiedy kręcą nosem na kursy bukmacherskie. Postanowiliśmy się przyglądnąć temu wszystkiemu. Zobacz, co zaobserwowaliśmy.

Jak wyglądają w STS zakłady bukmacherskie?

STS posiada jedną z najszerszych ofert bukmacherskich na polskim rynku zakładów wzajemnych. W STS można stawiać zakłady na:

 • Rozgrywki sportowe
 • Sporty wirtualne
 • E-sport
 • Rozrywkę i politykę

Łącznie u bukmachera STS do dyspozycji jest około czterdzieści różnych dyscyplin sportowych. Nie będzie żadnym zdziwieniem, jeśli napiszemy, że najpopularniejsze z nich to: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, hokej na lodzie, tenis, czy żużel. Coraz lepiej prosperuje także w STS esport. Choć bukmacher jest już liderem rynku gamingowego w Polsce, to coraz chętniej rozwija tą gałąź, wiedząc, że potencjał drzemie w młodym pokoleniu.

Również liczba rynków w STS jest dość satysfakcjonująca. Oczywiście, jeśli pod uwagę weźmiemy te topowe wydarzenia. Z pewnością znajdą się malkontenci, którzy stwierdzą, że 10 rynków na mecz drugiej ligi wietnamskiej to za mało, ale co zrobić. Topowe wydarzenia sportowe oscylują w około 150-400 różnych rynków. Rozstrzał jest dość duży, jak pewnie zauważyłeś, ale wszystko zależy od rangi imprezy. Najlepiej wygląda to w piłce nożnej: top 5 lig, PKO BP Ekstraklasa, Liga Mistrzów, Liga Europy, czy ważne mecze międzypaństwowe.

Bonusy i promocje bukmacherskie

W tej chwili STS proponuje trzy oferty powitalne, które przysługują po rejestracji z naszego linka. Co ciekawe, jeden bonus nie wyklucza drugiego, czy też trzeciego. Można więc otrzymać powitalny hat-trick od STS:

 • Bonus na start od pierwszego depozytu: 100% do 1200 zł
 • Cashback, czyli zakład ubezpieczony: 30 złotych
 • Freebet, a więc darmowy zakład: 30 złotych

Trzeba przyznać, że STS przygotował dla graczy jedne z najhojniejszych bonusów. Bonus na start i Freebet posiadają warunek obrotu 3 x bonus po kursie min. 1,91. Zakładem ubezpieczonym, czyli tak naprawdę cashbackiem obrócić trzeba jeden raz, bez wymogów kursowych.

Kursy w STS: opinie graczy

Gracze, jak już zauważyliśmy nieco kręcą nosem na niektóre kursy bukmacherskie. O STS opinie są dobre o bonusach, jak i ilości zakładów. Kursy z kolei mogłyby momentami być lepsze. Oczywiście nie oznacza to absolutnie, że zakłady bukmacherskie STS mają złe, czy niskie kursy. Generalnie, naszym zdaniem i pod tym względem znajdują się w czołówce bukmacherów w Polsce. Aczkolwiek parę razy zauważyliśmy, że wystawione kursy były nieco niższe, od mniejszych firm bukmacherskich. No cóż, jak to mówią, nie można mieć wszystkiego.

Aplikacja mobilna

Bukmacher STS przygotował ciekawą aplikację mobilną. Platforma obsługuje Androida, jak i iOS. W aplikacji można zrobić wszystko to, co na stronie internetowej, włącznie z rejestracją konta gracza. Trochę szkoda, że nie została ona uzupełniona dedykowanymi promocjami. Z tego też tytułu na maksymalną liczbę gwiazdek – 5, STS za swoją aplikację bukmacherską otrzymał 4.

Podsumowanie

Naszym zdaniem STS to jeden z najlepszych bukmacherów w Polsce. Świadczy o tym przede wszystkim jego oferta. Oczywiście, jak każdy posiada też nieco za uszami – jak wspomniane niekiedy niskie kursy, czy brak bonusów w aplikacji. Generalnie jednak w STS można znaleźć zdecydowanie więcej pozytywów, niż negatywów, a to dla nas, jako fanów branży jest kluczowe.

STS Opinie

100% do 1200 zł, Freebet 30 zł, Cashback 30 zł