forBET | Opinie i nasza recenzja

Jesteś ciekawy, jak wyglądają odnośnie zakładów bukmacherskich forBET opinie graczy? Zapraszamy na krótki zbiór informacji, a także naszą recenzję legalnego bukmachera. Staraliśmy się jak najbardziej obiektywnie przedstawić to, co forBET ma aktualnie do zaoferowania graczom.

Czy o forBET opinie są dobre, czy też złe?

Od razu bez zbędnego owijania w bawełnę odpowiemy – tak forBET ma dobre opinie wśród graczy, ale to nie oznacza, że oferta tych zakładów bukmacherskich jest idealna. Zarówno gracze, jak i my, znaleźliśmy kilka wad, o których podobnie, jak i o zaletach postaramy się opowiedzieć.

Plusy i Minusy
 • 2000 złotych w bonusach na start od trzech pierwszych depozytów
 • Dobra oferta zakładów na żużel i inne rodzime rozgrywki sportowe
 • Dobra jakość i przede wszystkim szybkość obsługi klienta
 • Mała liczba transmisji wideo, co w dzisiejszych czasach jest coraz bardziej pożądane
 • Brak wsparcia aplikacji bukmacherskiej dla systemu Windows Phone
 • Ograniczona liczba rynków na niektóre, mniej popularne wydarzenia

Jak wygląda oferta forBET?

W zakładach bukmacherskich forBET da się zauważyć, że operator ten priorytetowo traktuje polskie rozgrywki. Dużą staranność dołożył do zakładów na rodzime ligi żużlowe, piłkarskie, czy siatkarskie. Generalnie do wyboru jest około 30 różnych dyscyplin sportowych. Może nie jest to liczba najwyższa na polskim rynku bukmacherskim, ale trzeba przyznać, że wszystkie najpopularniejsze sporty tutaj się znajdują. Znajdą też dla siebie coś amatorzy mniej popularnych dyscyplin, jak chociażby hokej na trawie, czy unihokej.

Odnośnie forBET opinie, które krążą są więc pozytywne. Jeszcze ciekawiej wygląda to, jeśli spojrzymy na sporty wirtualne. Bukmacher dał się poznać graczom z dobrze dopracowanej platformy virtuali. Znajduje się tutaj kilka symulowanych gier, na które można stawiać zakłady, a mianowicie:

 • Piłka nożna,
 • Koszykówka,
 • Tenis,
 • Wyścigi konne
 • Wyścigi psów
 • Żużel

Oprócz zakładów sportowych i sportów wirtualnych, w forBET dostępne są też zakłady na esport. Choć tutaj bukmacher zalicza się do miana średniaka. Można stawiać tylko na najpopularniejsze gry. Ciekawą opcją są za to zakłady pozasportowe oraz Betmarket, gdzie gracz może bezpośrednio założyć się z innym graczem.

Bonusy bukmacherskie

W przypadku zakładów bukmacherskich forBET nowi gracze mogą liczyć na potrójny pakiet powitalny. Oznacza on, że bonusy bukmacherskie forBET przysługują od każdego z pierwszych trzech depozytów i prezentują się następująco:

 • Pierwsza wpłata to bonus 100% do maksymalnie 1000 złotych
 • Druga wpłata to bonus 75% do maksymalnie 500 złotych
 • Trzecia wpłata to bonus 50% do maksymalnie 500 złotych

Szczegóły tych ofert oraz warunki obrotu sprawdzisz w artykule, w którym szerzej opisujemy bonusy na start w forBET.

Kursy forBET: dobre, czy złe?

forBET to także bukmacher, który słynie z dobrych kursów bukmacherskich. O ile można mieć zastrzeżenia do niektórej liczby rynków, to kursy stoją naprawdę na dobrym poziomie. Oczywiście może się zdarzyć, że któryś bukmacher aktualnie będzie miał wyższe kursy, bo to naturalna kolej rzeczy. Niemniej jednak, średnia kursowa wypada w forBET naprawdę bardzo dobrze.

Aplikacja forBET na iOS/Android

Czym byłby buk bez appki? No właśnie. Zdał sobie z tego sprawę forBET, który przygotował platformę na Androida oraz iOS. Aplikacja jest dość funkcjonalna, choć nie można jej nazwać najlepszą na rynku. Aczkolwiek to miło opakowana i intuicyjna platforma dla użytkowników mobilnych. Aplikacja też nie ma wygórowanych wymagań systemowych, wystarczy urządzenie z Androidem lub iOS-em i już można grać.

Podsumowanie

Jak przeczytałeś, o forBET opinie są dobre. My je pochwalamy. Najbardziej cieszy, że bukmacher docenia rodzime sporty, a także dobre kursy i dość wysoki bonus powitalny. Martwi nas mała liczba transmisji wideo, a także to, że bukmacher nie przygotował darmowego zakładu, który w chwili obecnej jest najbardziej łakomym kąskiem na rynku bukmacherskim.

 

forbet opinie

2000 zł w bonusach

Sprawdź! Sprawdź!