1. Strona jest przeznaczona dla pełnoletnich użytkowników i ma charakter wyłącznie informacyjny i rozrywkowy. Nie namawiamy do gry.
  2. Właściciel i redakcja nie ponoszą odpowiedzialności za sposób i konsekwencje użycia zakładów bukmacherskich.
  3. Portal otobukmacherzy.pl nie promuje jakiejkolwiek nielegalnej działalności związanej z hazardem, nie zachęca do udziału w niej i nie udziela jakiegokolwiek wsparcia.
  4. Informacje i rekomendacje strony otobukmacherzy.pl w odniesieniu do gry na prawdziwe pieniądze skierowane są do graczy posługujących się językiem polskim i przebywających w krajach gdzie rozrywka taka jest legalna (np. Wielka Brytania).
  5. Strona otobukmacherzy.pl zawiera linki do zewnętrznych stron, nad którymi jej administratorzy nie mają kontroli i nie mogą przyjąć odpowiedzialności za ich treść. Jednak po otrzymaniu zgłoszenia odnośnie naruszeń, będziemy niezwłocznie usuwać takie linki.
  6. Każdy użytkownik ma obowiązek zapoznać się z regulaminem, zaakceptować go i przestrzegać.
    Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.

Legalni bukmacherzy

Na terytorium Polski zakłady bukmacherskie oferować mogą tylko te podmioty, które posiadają licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Na naszej stronie znajdziesz tylko takie, legalne zakłady bukmacherskie. Zawieranie zakładów na pozostałych stronach jest nielegalne i grozi poważnymi konsekwencjami prawnymi.

Hazard uzależnia!

Zakłady bukmacherskie to duże ryzyko, także popadnięcia w uzależnienie. Jeżeli zauważyłeś u siebie symptomy uzależnienia, pilnie skontaktuj się z podmiotami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu. PAMIĘTAJ! Zawsze graj odpowiedzialnie!

Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralne (w tym od hazardu) – 801 889 880 (czynny codziennie w godz. 17-22)