Milenium zawiesza działalność

Milenium

Wygląda na to, że mamy pierwszą ofiarę kryzysu gospodarczego wśród zakładów bukmacherskich. Operator Milenium najpierw zdecydował się zamknąć swoje lokale naziemne, a teraz zawiesił przyjmowanie zakładów bukmacherskich w Internecie.

Pod koniec marca Internet obiegła informacja, że bukmacher Milenium wypowiada umowy ajentom, a także rezygnuje z wielu projektów partnerskich (affiliate). Teraz jednak okazało się, że zakłady bukmacherskie poszły o krok dalej.

Zdecydowały się zawiesić przyjmowanie zakładów online. Na stronie mamy tylko lakoniczny komunikat, o zaprzestaniu działalności do odwołania. Trudno uzyskać też więcej informacji w bezpośrednim kontakcie z bukmacherem.

Wszystko owiane jest tajemnicą, choć w kuluarach mówi się, że bukmacher Milenium z problemami borykał się już od dość długiego czasu. Koronawirus tylko przyspieszył zawieszenie działalności.

Co z tego wyniknie? Nie słychać głosów, że Milenium będzie starało odbudować się pozycję po kryzysie. Coraz częstsze są jednak doniesienie, że właściciel zdecydował się na sprzedaż marki i już intensywnie poszukuje nabywcy. Póki co, wszystko wygląda, jak wróżenie z fusów.

Relevant news