Mateusz Borek odejdzie z Polsatu? Bukmacherzy zaskoczyli

Mateusz Borek Betfan zakłady

W mediach ostatnio głośno o tym, że Mateusz Borek może opuścić szeregi stacji Polsat. Dyskusja rozgorzała po tym, jak z prywatnym nadawcą pożegnał się Tomasz Smokowski. Zakłady bukmacherskie wystawiły nawet ofertę na przyszłość Mateusza Borka!

Mateusz Borek odejdzie z Polsatu?

Bukmacher BetFan zdecydował się wystawić ofertę na to, czy Mateusz Borek pożegna się ze stacją Polsat.

Dlaczego Borek miałby odejść po kilkunastu latach współpracy? Ano dlatego, że według różnych portali, Polsat zdecydował o tym, że będzie wymagał od swoich dziennikarzy sportowych, by Ci skoncentrowali się tylko na pracy dla stacji.

Tomasz Smokowski już został pożegnany. Powodem było to, że aktywnie działa na Youtubie, a także u bukmachera ETOTO. Ponoć również Jerzy Mielewski i Marcin Lepa znaleźli się na celowniku, ale oni postanowili pozostać w Polsacie. Zrezygnowali z własności kanału Youtube, Prawda Siatkówki.

Jaką przyszłość ma przed sobą Mateusz Borek? Sam “Boras” uspokaja na Twitterze, że jest na urlopie i nie ma żadnych nerwowych ruchów. Niemniej jednak z opisu jego profilu na Twitterze zniknęła informacja, że pracuje w Polsacie…

Jaki będzie finał tej historii? Czy Borek odejdzie z Polsatu? Na horyzoncie może pokazać się propozycja z TVP, które ma pełnię praw na Euro 2020. Przecież nie tak dawno temu Marek Szkolnikowski otwarcie wypowiadał się, że chętnie widziałby Mateusza Borka w roli komentatora TVP. Czyżby jego plany ziściły się szybciej, niż sam mógł się tego spodziewać?

Zagadek jest sporo. Ile w tym prawdy, przekonamy się na dniach. Ciekawe, czy pozostali legalni bukmacherzy również zdecydują się na wystawienie podobnych zakładów w sprawie Mateusza Borka.

Tymczasem warto odnotować, że już w piątek, 6 lutego wraca PKO Ekstraklasa. Kibice mają wiele pytań, między innymi o to, kto będzie królem strzelców Ekstraklasy? Smutnym faktem jest niestety to, że z rodzimą ligą pożegnało się wielu wartościowych graczy. Wielokrotnie zauważał to też Mateusz Borek. Dziennikarz wyraźnie stwierdził, że nigdy nie będziemy mieli mocnej ligi, jeśli nie zmieni się podejście właścicieli klubów co do transferów przychodzących, jak i wychodzących.

Relevant news