Legalni bukmacherzy 2020

Legalni bukmacherzy

W Polsce zgodę na organizowanie zakładów wzajemnych posiadają tylko te podmioty, które otrzymały odpowiednią licencję Ministerstwa Finansów. Jak prezentują się legalni bukmacherzy, nazwy firm, siedziby oraz adresy stron internetowych możesz sprawdzić na tej stronie. Z pewnością to najbardziej wiarygodne źródło, które jest aktualizowane w czasie rzeczywistym. Bez wątpienia w Polsce dostępni są również bukmacherzy bez licencji, jednak stanowczo odradzamy u nich grę. Może to grozić poważnymi konsekwencjami prawnymi.

LEGALNI BUKMACHERZY – aktualizacja październik 2019

 1. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 2. FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
 3. Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 4. Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.
 5. Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.
 6. TOTOLOTEK S.A.
 7. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 8. SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 9. TOTALBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp. z o.o.
 10. forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 11. BestBet Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 
 12. Cherry Online Polska Sp. z o.o.
 13. BEM Operations Limited
 14. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
 15. Ewinner Sp. z o.o.
 16. Typiko Sp. z o.o.
 17. Polski Bukmacher Sp. z o.o.
 18. Totalizator sportowy Sp. z o.o.

Informację o aktualnej ofercie powitalnej, bonusach, czy promocje takie jak kod promocyjny, kod bonusowy znajdziesz z pewnością na stronach poszczególnych bukmacherów, jak i na naszej witrynie. Zawartość strony staramy się aktualizować możliwie, jak najszybciej. Maksymalnie do 24 godzin informujemy o wszelkich zmianach u bukmacherów. Pamiętaj, że hazard przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Hazard uzależnia, zatem graj ostrożnie i odpowiedzialnie. Korzystaj tylko z legalnych bukmacherów. W porównaniu do innych stron z recenzjami bukmacherów, nasza witryna nie zachęca do gry, a także nie czerpie profitów z gry w zakładach – informujemy tylko o dostępnych firmach bukmacherskich w Polsce. Przeglądając witrynę, akceptujesz jej regulamin.

Na przedstawionej powyżej liście 17 podmiotów nie wszystkie jeszcze rozpoczęły działalność online w Polsce, ale o tym poczytasz w dalszej części naszej strony.

Na koniec, zapraszamy rzecz jasna do lektury:-)

Relevant news