Co daje w Fortuna Kod Promocyjny? W naszym artykule znajdziesz odpowiedź na to pytanie, a także recenzję legalnego polskiego bukmachera. Masz pewność, że będzie ona jak najbardziej obiektywna, gdyż w chwili obecnej nie współpracujemy z Fortuną. Poznaj zatem mocne i słabe strony tych zakładów bukmacherskich.

Fortuna Kod Promocyjny 2020

 • Bonus na start: 100% do 1000 zł
 • Cashback: 100 zł 
 • Darmowy zakład: 20 zł
Fortuna Kod Promocyjny

Jak zarejestrować się z Fortuna Kod Promocyjny? 

W chwili obecnej nie posiadamy kodu promocyjnego dla bukmachera Fortuna. Możesz jednak skorzystać z linka powyżej i zarejestrować się w zakładach bukmacherskich Fortuna. Jako nowy gracz otrzymasz trzy bonusy na start: 100% od depozytu, cashback oraz darmowy zakład. Wszystkie je opisujemy szerzej w dalszej części artykułu.

Rejestracja w Fortunie jest intuicyjna i przejrzysta. Bez trudu przez nią przebrniesz. Musisz jednak wiedzieć dwie rzeczy. Rejestracja Fortuna to tylko utworzenie konta tymczasowego, aby mieć pełnie możliwości – musisz je aktywować. Dokonasz tego poprzez przesłanie bukmacherowi skanów dowodu osobistego. 

 • Kliknij w “odbierz bonusy”
 • Zarejestruj się, podając prawdziwe dane
 • Fortuna umożliwia zarejestrowanie konta zarówno za pośrednictwem strony internetowej, strony mobilnej, ale także aplikacji bukmacherskiej.
 • Spełnij warunki promocji, zawarte w regulaminie bukmachera i odbierz bonusy

Bonusy w Fortuna zakłady bukmacherskie

 • Bonus powitalny: 100% do 1000 złotych
 • Freebet 20 złotych
 • Cashback 100 złotych

  U bukmachera Fortuna promocje dla graczy wyglądają całkiem pokaźnie. Oprócz wspomnianej wyżej oferty powitalnej, bukmacher nagradza także swoich aktualnych klientów. Zarobić można chociażby za polecenie znajomego, czy podczas promocji happy hours, które w określonych godzinach zwiększają potencjalne wygrane o 14%.

  Fortuna oferuje także zbieranie punktów, które później można wymieniać na freebety, czy nagrody rzeczowe. Punkty zbiera się za zawarte zakłady.

Bonus powitalny 100% do 1000 zł
W zakładach bukmacherskich Fortuna Kod Promocyjny nie jest wymagany, aby otrzymać pakiet powitalny. Wystarczy spełnić warunki promocji. Jak otrzymać zatem 100% do 1000 złotych?

 • Zarejestruj się w Fortunie
 • Jeśli masz Fortuna Kod Promocyjny, możesz go podać, ale nie musisz
 • Wpłać minimum 10 złotych
 • Obróć swoim depozytem 4-krotnie
 • Otrzymasz bonus 100% od swojej wpłaty
 • Jest on gotowy do wypłaty

Darmowy zakład 20 zł

Bukmacher Fortuna przygotował też darmowy zakład. Freebet jest przeznaczony dla nowych użytkowników. Jak go zdobyć?

 • Otwórz konto w zakłady bukmacherskie Fortuna
 • Zweryfikuj swoją tożsamość, za pośrednictwem dowodu osobistego lub paszportu
 • Na Twoje konto trafi 2800 punktów Fortuna Klub Plus
 • Możesz je wymienić w Sklepie Gracza na darmowy zakład 20 złotych

Zakład możesz postawić według wytycznych bukmachera, a przed wypłatą środki wymagają określonego obrotu bonusem.

Cashback 100 złotych

W zakładach bukmacherskich Fortuna Twój pierwszy zakład zostanie objęty ubezpieczeniem, czyli jak przegrasz, Fortuna odda pieniążki. Maksymalny zwrot to 100 złotych, który ląduje na saldzie bonusowym. Jest objęty warunkami obrotu – 1x. Zakład ubezpieczony można postawić zarówno na kupony pojedyncze, jak i akumulowane.

Fortuna aplikacja mobilna

Jak wygląda w Fortuna aplikacja mobilna? Ano całkiem przyzwoicie. Platforma jest przejrzysta i funkcjonalna – czyli spełnia to wszystko, co platforma bukmacherska winna spełniać. Aplikacja mobilna Fortuna dostępna jest na systemy operacyjne iOS oraz Android. Szczegóły jej instalacji znajdziesz bezpośrednio na stronach bukmachera.

 

Jeśli posiadasz Fortuna Kod Promocyjny, to możesz go wykorzystać także w aplikacji mobilnej, gdzie z powodzeniem zarejestrujesz konto, wpłacisz depozyt, wypłacisz wygrane, czy postawisz wszystkie ulubione zakłady. Fortuna aplikacja to także transmisje wideo.

Fortuna to legalny bukmacher

Fortuna to legalny bukmacher, który posiada licencję Ministerstwa Finansów. Listę legalnych bukmacherów znajdziesz na naszej stronie, a także na stronach wspomnianego Ministerstwa. Pamiętaj, graj odpowiedzialnie. Hazard przeznaczony jest dla pełnoletnich i uzależnia.

FAQ

Czy w Fortuna Kod Promocyjny jest obowiązkowy? 

Nie. Przedstawiona przez nas oferta dotyczy każdego nowo zarejestrowanego użytkownika.

Czy w Fortunie jest freebet?

Tak, bukmacher Fortuna na start oferuje darmowy zakład 20 złotych.

Czy Fortuna to godny polecenia bukmacher?

To licencjonowany przez Ministerstwo Finansów bukmacher, z bogatym doświadczeniem na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Czy Fortuna wymaga weryfikacji?

Możesz obstawiać początkowo zakłady bez weryfikacji. Jednak bez niej nie otrzymasz darmowego zakładu 20 złotych, a także nie wypłacisz wygranych.

Najlepsza konkurencja dla Fortuna zakłady bukmacherskie

Betclic, to bukmacher, który oferuje najwyższy cashback na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. To 500 złotych zakładu ubezpieczonego na start.

STS, czyli jeden z najstarszych bukmacherów w Polsce. Posiada w swojej ofercie hat-trick powitalny: 100% do 1000 zł, cashback 100 zł oraz freebet 20 zł.