Rynek bukmacherski w Polsce poszerza się w niesamowitym tempie. Wszyscy zastanawiają się, jak będzie wyglądał w BestBet Kod Promocyjny. Nie milkną też pytania, kiedy w ogóle bukmacher zadebiutuje oraz jaki będzie u niego bonus na start. Postanowiliśmy przyjrzeć się całej sytuacji.

Kiedy pojawi się BestBet Kod Promocyjny?

To najczęściej pojawiające się pytanie na forach bukmacherskich. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, aby pojawił się kod promocyjny, najpierw bukmacher BestBet musi w ogóle wejść na rynek. Tak naprawdę, póki co o nowych zakładach bukmacherskich wiadomo tyle, że otrzymał licencję. BestBet uruchomił też stronę internetową, ale na niej oprócz białego tła nie znajdziemy żadnej informacji więcej.

Sprawdź ofertę powitalną bukmachera STS: 1284 PLN na start
Odbierz bonusy!

Z niecierpliwością czekamy zatem na więcej. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można przypuszczać, że u bukmachera BestBet Kod Promocyjny się pojawi. Dlaczego tak uważamy? Powody są proste – zespół bukmachera składa się z bardzo doświadczonych osób w branży hazardowej. Powiązane były one niegdyś między innymi z Betsson Group, który aktualnie nie posiada licencji w Polsce i nie wiadomo, czy kiedykolwiek ją będzie miał. Osoby te doskonale zdają sobie sprawę, jak ważny jest kod promocyjny, który zachęca nowych graczy atrakcyjnymi ofertami na start. 

Rejestracja w BestBet

Na razie z powyżej opisanych przyczyn rejestracja jest jeszcze nieosiągalna. Nie ma strony internetowej, ani też aplikacji mobilnej. Niemniej jednak, jeśli bukmacher będzie chciał odcisnąć swoje piętno na polskim rynku, będzie musiał dostarczyć szybką rejestrację i umożliwić początkową grę bez zbędnych formalności, czyli mamy tutaj na myśli weryfikację tożsamości. Przy okazji ciekawi też jesteśmy, czy aplikacja BestBet pojawi się od razu, czy nieco przyjdzie na nią poczekać. Do tej pory, różnie bywało to w przypadku debiutujących podmiotów branży bukmacherskiej.

BestBet Bonusy dla graczy

Kolejna rzecz, nad którą można póki co tylko dywagować. Warto jednak zauważyć, że konkurencja na polskim rynku gier hazardowych jest bardzo duża. Przecież działa tu kilkanaście podmiotów, więc BestBet będzie musiał się wyjątkowo pokazać. Chciałoby się kilku promocji powitalnych. Tak naprawdę wszystko pozostaje na razie sferą marzeń i przypuszczeń, ale nauczeni doświadczeniem wiemy, że bukmacher zdecyduje się na któreś (a może wszystkie?) z opisanych poniżej promocji. Podkreślamy jednak jeszcze raz, że są to tylko nasze przypuszczenia. 

  • Bonus od pierwszego depozytu – może to być 100% wkładu, 75% wkładu, a może i 50% pierwszej wpłaty. Oczywiście bonus taki przyznawany jest do określonej, górnej sumy. Ciekawostką jest także fakt, że niektórzy bukmacherzy przyznają też depozyty od drugiego, czy trzeciego depozytu. Czy i tutaj tak będzie? Pożyjemy, zobaczymy.
  • Darmowy zakład, tzw. freebet. Bukmacher może zaoferować określoną kwotę na pierwszy zakład. Zazwyczaj na polskim rynku jest to około 20-30 złotych do wykorzystania na określoną grupę zakładów bukmacherskich.
  • Zakład bez ryzyka, tzw. cashback. Innymi słowy zakład ubezpieczony. W przypadku nie trafienia pierwszego zakładu w przypadku tej promocji bukmacher oddaje jego stawkę, pomniejszoną o podatek. Czy BestBet zdecyduje się na cashback?

Kiedy start BestBet?

Kiedy pojawi się w BestBet Kod Promocyjny oraz przede wszystkim, kiedy bukmacher zacznie przyjmować zakłady? Z całą pewnością BestBet wystartuje w 2020 roku, w końcu licencję otrzymał już w maju 2019 roku i od tego czasu, z zagryzionymi zębami czekamy na jego debiut. Im więcej bukmacherów na rynku, tym większa konkurencja i lepsze oferty dla graczy!

Oferta zakładów

BestBet musi też zaoferować szeroką ofertę zakładów. W BestBet kod promocyjny, gwarantujący dobre oferty powitalne to jedno, a oferta zakładów to drugie. Zapewne doświadczymy tutaj zakładów na popularne sporty, te niszowe, a także esport. Nie wiadomo, czy BestBet od razu wystartuje z takimi rzeczami jak sporty wirtualne, czy transmisje wideo. 

Aplikacja BestBet

Kolejne enigmatyczna zagadka to aplikacja mobilna. Czy bukmacher od razu ją zaprezentuje? W przeszłości u nowych buków różnie bywało. Jedni zdecydowali się od razu wypuścić appkę, a inni najpierw proponowali stronę internetową, a platformę mobilną dopiero po kilku miesiącach. Z całą pewnością będzie ona dostępna na Android oraz iOS.

Podsumowanie

Czekamy z utęsknieniem na debiut zakładów bukmacherskich BestBest. Liczymy także, że kod promocji będzie naprawdę sowity. A w głowach rodzi nam się już kilka pytań:

  • Jakie bonusy zaoferuje bukmacher?
  • Czy BestBet kod promocji będzie dobry?
  • Czy będzie appka mobilna?
  • Jakie będą metody płatności?
  • Kiedy bukmacher w ogóle wystartuje?