Arka Gdynia – Cracovia: typy, kursy, zapowiedź

Typy bukmacherskie PKO Ekstraklasa 2019/20

Czas na wielki powrót PKO Ekstraklasy po przerwie zimowej. Mamy nadzieję, że nasza liga obudzi się z wysokiego C. Na dobry początek mecz Arka Gdynia – Cracovia. Typy graczy? Wszyscy stawiają na Cracovię, ale Arka z całą pewnością przed własną publiką tanio skóry nie sprzeda.

Arka Gdynia – Cracovia typy

Jakie mamy typy na Arka – Cracovia? Naszym zdaniem wygrają Pasy, ale Arka też zdobędzie bramkę. Liczymy, że w meczu inaugurującym rundę wiosenną nie zabraknie emocji oraz, tak, jak napisaliśmy wcześniej – także bramek.

Arka Gdynia – Cracovia kursy

Na mecz Arka – Cracovia kursy bukmacherów mówią jasno. To Pasy są faworytem. Bukmacherzy za zwycięstwo podopiecznych Michała Probierza płacą nieco ponad 2 złote, za każdą postawioną złotówkę. W meczu Arka – Cracovia kursy na remis lub zwycięstwo Arki są podobne – i wynoszą nieco ponad trzy złote za każdy postawiony 1 zł.

Arka Gdynia – Cracovia zapowiedź

To mecz 21. kolejki PKO Ekstraklasy. Cracovia jest obecnym wiceliderem rozgrywek. Pasy zgromadziły przed zimową przerwą 36 punktów. To bardzo dobry wynik i krakowianie mają czego bronić, a kto wie, czy tylko bronić, bowiem Legia też jest do doścignięcia. Zapowiedź meczu Arka – Cracovia pokazuje, że w Gdyni szykują się nie lada emocje.

Prawdopodobne składy Arka – Cracovia:

Arka Gdynia: Steinbors – Danch Maghoma, Marić, Marciniak – Młyński, Deja, Vejinović, Nalepa, Jankowski – Serrarens

Cracovia: Pesković – Rapa, Helik, Dytjatjew, Pestka – Wdowiak, Gol – Loshaj, Van Amersfoort, Hanca – Rafael Lopes

Transmisja meczu Arka – Cracovia na Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmi o godzinie 18:00.

Nasze typy Arka – Cracovia: wygrana Cracovii oraz obie drużyny strzelą.

Relevant news