Co daje w Fortuna Kod Promocyjny? W naszym artykule znajdziesz odpowiedź na to pytanie, a także recenzję legalnego polskiego bukmachera. Masz pewność, że będzie ona jak najbardziej obiektywna, gdyż w chwili obecnej nie współpracujemy z Fortuną. Poznaj zatem mocne i słabe strony tych zakładów bukmacherskich.

Co daje Fortuna Kod Promocyjny 2020?

Kodu promocyjnego do Fortuny jeszcze nie mamy, ale po cichu liczymy, że to już ten czas. W chwili obecnej rejestrując się bez kodu możesz zgarnąć trzy bonusy, w następujących wysokościach:

  • Bonus powitalny: 1000 złotych
  • Zakład bez ryzyka: 200 złotych
  • Darmowy zakład: 20 złotych

Sprawdź ofertę powitalną bukmachera STS: 1284 PLN na start
Odbierz bonusy!

Wymieniony wyżej w Fortuna bonus na start obowiązuje dla wszystkich, nowo zarejestrowanych graczy. Oczywiście oferta może być jeszcze wyższa, jeżeli znajdziesz stosowny Fortuna Kod Promocyjny. Podpowiemy Ci gdzie go szukać. Po prostu wpisz w Google wspomnianą frazę i na pierwszej stronie wyszukiwań znajdziesz sporo kodów. Ważne, byś przyjrzał się dokładnie, co dany kod oferuje i czy jest aktualny.

Oto jaki Fortuna Bonus na start oferuje dla każdego nowego gracza

W przypadku Fortuna bonus powitalny to bonus od depozytu – maksymalnie 1000 złotych, które otrzymasz jako równowartość pierwszego depozytu, a konkretnie po dokonaniu nim określonego obrotu. Drugi bonus Fortuna to zakład bez ryzyka – 200 złotych. Buk zabezpiecza Twój pierwszy zakład. Jeżeli okaże się trafiony – wówczas wygrywasz, a jak powinie Ci się noga – to otrzymujesz zwrot stawki postawionego kuponu. I wreszcie trzeci bonus – 20 złotych, przyznane w punktach FKP, które błyskawicznie możesz wymienić na darmowy zakład.

Fortuna – rejestracja konta

Rejestracja w Fortunie jest intuicyjna i przejrzysta. Bez trudu przez nią przebrniesz. Musisz jednak wiedzieć dwie rzeczy. Rejestracja Fortuna to tylko utworzenie konta tymczasowego, aby mieć pełnie możliwości – musisz je aktywować. Dokonasz tego poprzez przesłanie bukmacherowi skanów dowodu osobistego. Wracając jeszcze do konta tymczasowego Fortuna – kod promocyjny możesz oczywiście wykorzystać.

Promocje dla graczy

U bukmachera Fortuna promocje dla graczy wyglądają całkiem pokaźnie. Oprócz wspomnianej wyżej oferty powitalnej, bukmacher nagradza także swoich aktualnych klientów. Zarobić można chociażby za polecenie znajomego, czy podczas promocji happy hours, które w określonych godzinach zwiększają potencjalne wygrane o 14%.

Fortuna oferuje także zbieranie punktów, które później można wymieniać na freebety, czy nagrody rzeczowe. Punkty zbiera się za zawarte zakłady.

Fortuna aplikacja mobilna

Jak wygląda w Fortuna aplikacja mobilna? Ano całkiem przyzwoicie. Platforma jest przejrzysta i funkcjonalna – czyli spełnia to wszystko, co platforma bukmacherska winna spełniać. Aplikacja mobilna Fortuna dostępna jest na systemy operacyjne iOS oraz Android. Szczegóły jej instalacji znajdziesz bezpośrednio na stronach bukmachera.

Fortuna legalny bukmacher

Fortuna to legalny bukmacher, który posiada licencję Ministerstwa Finansów. Listę legalnych bukmacherów znajdziesz tutaj, a także na stronach wspomnianego Ministerstwa. Pamiętaj, graj odpowiedzialnie. Hazard przeznaczony jest dla pełnoletnich i uzależnia.