Na polski rynek zawitał nowy bukmacher – BetX. Kod promocyjny jeszcze nie jest dostępny, ale są już pierwsze przypuszczenia.

Co zaoferuje BetX Kod Promocyjny 2020?

Jeszcze nie wiadomo, czy w BetX kod promocyjny się pojawi. Jeśli tak, to na pewno postaramy się zdobyć go od bukmachera, tak by nasi czytelnicy mieli ciekawe bonusy na start.

Podywagujmy, co może zaoferować na start BetX? Bonusy, które mogą się pojawić to: darmowy zakład, zakład bez ryzyka, 100% od depozytu. Czy będzie to jedna z tych ofert, a może wszystkie trzy, jak proponuje STS, czy Fortuna? Pozostaje być cierpliwym, bo jak to mówią, cierpliwy i kamień ugotuje.

Zanim BetX się nie pojawi, to można zapoznać się z ofertą bukmachera STS.

Rejestracja z BetX Kod Promocyjny

Zapewne w zakładach bukmacherskich BetX rejestracja będzie możliwa na dwa sposoby:

  • Aplikacja mobilna
  • Strona internetowa

Tak działają nowocześni bukmacherzy, więc nie wyobrażamy sobie, by inaczej miało być w BetX. Kod promocyjny musi też działać i w appce i na stronie internetowej.

Bukmacher z całą pewnością przygotuje też szybką rejestrację. Tak, by gracze bez zbędnych formalności mogli rozpocząć stawiać zakłady. Weryfikacja tożsamości konieczna będzie dopiero po jakimś czasie lub przy wypłacie wygranej gotówki.

Bukmacher BetX bonus

Dywagowaliśmy już, jakie bonusy może zaproponować BetX dla nowych graczy. Z całą pewnością dostępne będą też promocje dla stałych bywalców. Tutaj można zasugerować takie oferty, jak:

  • Podwyższenie kursów bukmacherskich
  • Wyższe wygrane w zakładach akumulowanych
  • Punkty lojalnościowe
  • Zakłady bez ryzyka

BetX zakłady bukmacherskie – Opinie

Ciężko znaleźć jakiekolwiek o BetX opinie, gdyż po prostu o bukmacherze wiemy tyle, że otrzymał licencję, a siedzibę ma w Bielsku-Białej. To tyle. W każdym razie jest to licencjonowany bukmacher, więc liczymy, że zaskoczy nas swoją ofertą.

BetX aplikacja mobilna

Czy w BetX będzie aplikacja? Na pewno tak! Nie wiadomo jednak, czy od początku, czy będziemy musieli zaczekać z obstawianiem na urządzeniach mobilnych. Pożyjemy, zobaczymy.

FAQ: Najczęstsze pytania o BetX kod promocyjny

Kiedy start BetX?

Z pewnością w 2020 roku. Skłaniamy się ku drugiej połowie roku, choć to mocno nieoficjalne informacje.

Jaki będzie w BetX bonus?

Bonus na start może być jako 100% od depozytu, zakład bez ryzyka lub freebet, albo też wszystkie trzy! Póki co brak informacji.

Gdzie znajdę dla BetX kod promocyjny?

Jeśli bukmacher zdecyduje się na kod promocyjny, to zapytamy go o kod dla naszych czytelników. Śledź nas na bieżąco.

Czy BetX to zaufana marka?

Bukmacher ma licencję Ministerstwa Finansów, więc jest i legalnym i bezpiecznym podmiotem branży hazardowej.

Czy w BetX freebet będzie osiągalny?

Na to liczymy! Na razie trzeba jednak zaczekać, aż BetX oficjalnie ogłosi swoją ofertę.